30 godina HSS-a

U restoranu Taverna u Sesvetskom Kraljevcu održana je proslava 30 godina savatea u Hrvatskoj. Naime Hrvatski savate savez osnovani je 28.04.1987 godine na nicijativu tadašnjeg predsjednika Jugoslavenskog savate Odbora Vuka Rajkovića i tadašnjeg selektora (izbornika) reprezentacije Jugoslavije Željka Jareca. Za predsjednika je izabran Zoran Marić iz Splita.  Na proslavi plakete su dobili : Osnivač HSS-a Vuka Rajković, Tajnik HSS-a i jedan od osnivača Željko Jarec,  najtrofejnija borkinja u povijesti  HSS-a Marina Horvat, najtrofejniji borac Goran Borović.Zahvalnice su dobili i bivši predsjednici HSS-a Vlado Gruić, Boris Smoljan, Davorin Bukovac i sadašnji predsjednik Siniša Kovačić.  Za razvoj savatea u Hrvatskoj zahvalnice su dobili: Nikola Kaniški, Predrag Šimunec, Slađana Šimunec, Antun Viličić, Marjana Kovačić, Karmen Sabolić, Hrvoje Velić, Marinko Novotny, Ivica Hunić, Hrvoje Sekušak, Mate Ivančić, Zdravko Markiš, Srečko Znika, Miroslav Tustić, Darko Milošić, Filip Vujić, Maksimilijan Jarec, Zlatko Rusak, Nenad Šarec, Jasminka Strelar i Željka Jarec Bukal.

s unnamed