Poštovani,

Obavještavamo vas da se natjecanje u Prvenstvu Hrvatske u disciplini Assaut koje se trebalo održati u Garešnici 31.10.2020. neće održati zbog nemogućnosti dobivanja sportske dvorane radi epidemije COVID-19.

Cijela obavijest nalazi se “OVDJE”.

Prvenstvo Hrvatske u disciplini Combat i Precombat

Poštovani,
obavještavamo Vas da će se PH u disciplini combat za juniore, seniore i seniorke kao i PH precombat za
mlađe juniore (14. g. navršenih), juniore, juniorke (15 g. navršenih), seniore i seniorke
održati 18.10.2020. u Slavonskom Brodu, sportska dvorana „Brod“, Eugena Kumičića bb.

Satnica:

od 10:00 do 11:00 sati – vaganje
u 12:00 – početak natjecanja

Prijavu za natjecanje možete preuzeti na našim stranicama u sekciji “Prijave natjecatelja” ili klikom “OVDJE“.

Prijave se predaju do 16.10 do 00:00 sati.

****Napomena*****

Zbog novonastale situacije, a da se ne stvaraju troškovi klubovima i organizatoru
molimo Vas da napravimo predprijavu do 9.10. ( da vidimo koliko će klubova
nastupiti i sa koliko natjecatelja).

*******VAŽNO******

Pravo nastupa imaju klubovi koji su podmirili sve troškove prema HSS-u te oni koji imaju
licencirane trenere za 2020. Godinu (odluka UO-a, klub ne može nastupati na Prvenstvu ili Kupu Hrvatske
ako nema licenciranog trenera)

Sportski pozdrav

Održano školovanje novih savate trenera

Ovog vikenda u petak, subotu i nedjelju održalo se školovanje za nove trenere savatea u prostorijama savate kluba “Šimunec-Gym” Varaždin.
Predavači su bili predsjednik sudačke organizacije Hrvoje Velić i predsjednik Hrvatskog savate saveza Predrag Šimunec.

Intervju sa borcem Lukom Lešković iz Savate kluba Stubica

Poštovani,

na kraju ovog članka možete kliknuti na link od intervjua sa jednim od najboljih savate boraca Krapinsko Zagorske županije Luka Lešković iz Savate kluba Stubica  iz Donje Stubice. Intervju je  napravljen u sklopu projekta “Informiraj i kreiraj! 6.0” kojeg financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Članak možete pročitati klikom na “LINK”

Član Svjetske savate federacije.