SAVATE SEMINAR, Varaždin, 24. i 25.1.2015

Poštovani,

zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da će se 24. i 25.1.2015. u Varaždinskoj Areni održati seminari za trenere i suce u organizaciji predsjednika Balkanskog savate komiteta Siniše Kovačića. Seminar će voditi trenutno vodeća imena svjetskog savatea, i to za trenere: GILLES LE DUIGOU i RAPHAEL CHAPELLE, a za suce: RODOLPHE REDON, predsjednik Svjetske sudačke organizacije i MAJA ODŽIĆ, predsjednica Europske sudačke organizacije. Kao posebni gosti seminara dolaze: JOEL DHUMEZ, predsjednik Francuskog savate saveza i JULIE GABRIEL, predsjednica Svjetske savate federacije koji će ujedno sudjelovati na službenom sastanku Balkanskog savate komiteta.

Cijena seminara za trenere iznosi 150 kn kao i seminara za suce, također 150 kn (za članove HSS-a). Svi sudionici seminara dobiti će diplomu Balkanskog savate komiteta koja je važeća u cijelom svijetu.

Za sva eventualna pitanja slobodno se obratite Siniši Kovačiću na e-mail: kovacic.savatecro@gmail.com ili na mob.: 095 569 2738.

U privitku se nalazi raspored seminara.

Uz sportski pozdrav,

Željko Jarec